De afgelopen twee weken zagen we niet zoveel actie in de Benelux, vandaar dat we de tijd nemen om een Worlds 2019 Power Ranking op te stellen. Voor deze editie gaan we samen met Omar “Woong” Van Vynckt en Xavier-sigi “Xsodus” Osselaer elk een top 5 per role opstellen voor de aanwezigen op Worlds 2019.

We gaan kiezen uit de spelers die al gekwalificeerd zijn voor de groepsstage van het tournament, dus geen play-in spelers. Als leuke extra vermelden we bij elke speler zijn top 3 meest gespeelde champions in zijn carrière (source: gamepedia). Laat vooral weten wie jullie top 5 is en waar we verschillen van opinie!


Toplane: De keuze van Woong

  1. Wunder (G2 Esports)
    • Irelia
    • Neeko
    • Kled
  1. TheShy (Invictus Gaming)
    • Kennen
    • Neeko
    • Ryze
  1. GimGoon (FunPlus Phoenix)
    • Gangplank
    • Sylas
    • Renekton
  1. Khan (SK Telecom T1)
    • Aatrox
    • Jayce
    • Urgot
  1. Ziv (ahq e-Sports Club)
    • Urgot
    • Kennen
    • Gnar

Toplane: De keuze van Xsodus

  1. Khan (SK Telecom T1)
    • Aatrox
    • Jayce
    • Urgot
  1. Wunder (G2 Esports)
    • Irelia
    • Neeko
    • Kled
  1. Theshy (Invictus Gaming)
    • Kennen
    • Neeko
    • Ryze
  1. GimGoon (FunPlus Phoenix)
    • Gangplank
    • Sylas
    • Renekton
  1. Impact (Team Liquid)
    • Kennen
    • Aatrox
    • Gangplank

Jungle: De keuze van Woong

  1. Tarzan (Griffin)
    • Sejuani
    • Olaf
    • Jarvan IV
  1. Clid (SK Telecom T1)
    • Lee Sin
    • Jarvan IV
    • Sejuani
  1. Jankos (G2 Esports)
    • Jarvan IV
    • Sejuani
    • Rek’Sai
  1. Karsa (Royal Never Give Up)
    • Jarvan IV
    • Lee Sin
    • Olaf
  1. Svenskeren (Cloud9)
    • Jarvan IV
    • Gragas
    • Sejuani

Jungle: De keuze van Xsodus

  1. Jankos (G2 Esports)
    • Jarvan IV
    • Sejuani
    • Rek’Sai
  1. Clid (SK Telecom T1)
    • Lee Sin
    • Jarvan IV
    • Sejuani
  1. Broxah (Fnatic)
    • Lee Sin
    • Gragas
    • Karthus
  1. Tian (FPX)
    • Gragas
    • Elise
    • Jarvan IV
  1. Svenskeren (Cloud9)
    • Jarvan IV
    • Gragas
    • Sejuani

Midlane: De keuze van Woong

  1. Chovy (Griffin)
    • Akali
    • Irelia
    • Zoe
  1. Faker (SK Telecom T1)
    • Lissandra
    • Azir
    • Akali
  1. Rookie (Invictus Gaming)
    • LeBlanc
    • Syndra
    • Ryze
  1. Caps (G2 Esports)
    • Sylas
    • Akali
    • LeBlanc
  1. Nemesis (Fnatic)
    • Twisted Fate
    • Lissandra
    • Akali

Midlane: De keuze van Xsodus

  1. Faker (SK Telecom T1)
    • Lissandra
    • Azir
    • Akali
  1. Caps (G2 Esports)
    • Sylas
    • Akali
    • LeBlanc
  1. Doinb (FPX)
    • Ryze
    • Lissandra
    • Nautilus
  1. Chovy (Griffin)
    • Akali
    • Irelia
    • Zoe
  1. Rookie (Invictus Gaming)
    • LeBlanc
    • Syndra
    • Ryze

ADC: De keuze van Woong

  1. JackeyLove (Invictus Gaming)
    • Kai’sa
    • Xayah
    • Sivir
  1. Teddy (SK Telecom T1)
    • Ezreal
    • Varus
    • Kai’sa
  1. Uzi (Royal Never Give Up)
    • Kai’sa
    • Xayah
    • Ezreal
  1. Perkz (G2 Esports)
    • Xayah
    • Kai’sa
    • Lucian
  1. Lwx (FunPlus Phoenix)
    • Kai’sa
    • Lucian
    • Varus

ADC: De keuze van Xsodus

  1. Uzi (Royal Never Give Up)
    • Kai’sa
    • Xayah
    • Ezreal
  1. Rekkles (Fnatic)
    • Xayah
    • Sivir
    • Karma
  1. Perkz (G2 Esports)
    • Xayah
    • Kai’sa
    • Lucian
  1. Lwx (FunPlus Phoenix)
    • Kai’sa
    • Lucian
    • Varus
  1. Jackeylove (Invictus Gaming)
    • Kai’sa
    • Xayah
    • Sivir

Support: De keuze van Woong

  1. Promisq (G2 Esports)
    • Alistar
    • Thresh
  1. Lehends (Griffin)
    • Tahm Kench
    • Galio
    • Alistar
  1. Effort (SK Telecom T1)
    • Braum
    • Tahm Kench
    • Galio
  1. Mata (SK Telecom T1)
    • Braum
    • Tahm Kench
    • Galio
  1. Mikyx (G2 Esports)
    • Rakan
    • Tahm Kench
    • Thresh

Support: De keuze van Xsodus

  1. Mikyx (G2 Esports)
    • Rakan
    • Thresh
    • Tahm Kench
  1. Crisp (FunPlus Phoenix)
    • Tahm Kench
    • Alistar
    • Nautilus
  1. Ming (Royal Never Give Up)
    • Alistar
    • Galio
    • Tahm Kench
  1. Hylissang (Fnatic)
    • Rakan
    • Pyke
    • Braum
  1. Effort (SK Telecom T1)
    • Braum
    • Tahm Kench
    • Rakan